Koszt i czas dostawy

WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, InPost lub Pocztex w zależności od wyboru Klienta. Czas doręczenia dotyczy samego przewoźnika. Skompletowanie zamówienia zazwyczaj wynosi 1 dzień roboczy (zamówienia składane do godziny 12 wysyłane są zazwyczaj jeszcze tego samego dnia). 

Darmowa dostawa 

Przy wysyłce krajowej powyżej 350 zł nie naliczamy opłaty za dostawę (nie dotyczy wysyłki mebli i produktów przekraczających standardowe gabaryty).

Przesyłka kurierska UPS - 1 dzień roboczy

  • Przedpłata na konto – 15.99 PLN
  • Za pobraniem – 19.49 PLN

Koszt dostawy może ulec zmianie w przypadku, gdy zamówienie złożone przez Klienta będzie przekraczało wagę 30 kilogramów. W takim przypadku zostanie automatycznie naliczona opłata za przesyłkę w oparciu o zdefiniowane wartości wagi produktów.

Paczkomaty InPost - 1-2 dni robocze

  • Przedpłata na konto – 11.49 PLN
  • Za pobraniem – 13.49 PLN

Szybka i wygodna forma dostawy. Wystarczy wybrać preferowany Paczkomat i po dostarczeniu zamówienia odebrać je w ciągu 48 godzin. Dostawa dostępna tylko dla zamówień do 30 kilogramów oraz dla odpowiedniej wielkości paczek.

Przesyłka kurierska Pocztex 24H - do 2 dni roboczych

  • Przedpłata na konto – 15.99 PLN
  • Za pobraniem – 18.99 PLN

Przesyłki doręczane są do dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy pod warunkiem nadania w miastach wojewódzkich do godziny 17:00 w siedzibie nadawcy lub do godziny 15:00 w pozostałych przypadkach. Przesyłki niestandardowe doręczane są maksymalnie do czwartego dnia roboczego.

Przesyłka kurierska Pocztex 48H - do 3 dni roboczych

  • Przedpłata na konto – 9.99 PLN
  • Za pobraniem – 11.99 PLN

Przesyłki doręczane są najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy pod warunkiem nadania do godziny 15:00 w placówce pocztowej uzgodnionej w ramach zawartej z Pocztą Polską pisemnej umowy. Przesyłki niestandardowe doręczane są maksymalnie do czwartego dnia roboczego.

Odbiór osobisty (1 dzień roboczy)

Zamówienie można odebrać zazwyczaj tego samego dnia, co złożono zamówienie. Odbiór jest możliwy w naszym Salonie Sprzedaży po wcześniejszym otrzymaniu maila, że gotowe jest do odbioru.

 

Salon Sprzedaży ARS BEAUTY

ul. Styrska 20

04-188 Warszawa 

 

Dowóz pod wskazany adres (realizowany we wtorki i czwartki) 

Dla zamówień powyżej 1000 zł prowadzimy na terenie Warszawy dowóz towarów pod wskazany adres. 

Wariant ten jest nieregularny i należy powiadomić nas telefonicznie o chęci skorzystania z takiej opcji.

 

Dostawa mebli - PALETA

Wszystkie łóżka i fotele kosmetyczne (oprócz łóżek - leżanek) wysyłamy w formie palety. W zależności od wagi i gabarytów produktu cena wynosi 100 zł (mała paleta) lub 149 zł (duża paleta).

 
Wysyłka za granicę 
 
W przypadku wysyłki poza granice Polski prosimy złożyć zamówienie wybierając rodzaj dostawy i państwo, do którego ma być dostarczona przesyłka. Następnie po wyliczeniu całkowitych kosztów wysyłki kontaktujemy się z Klientem drogą mailową.

Wysyłki za granicę realizowane są wyłącznie przy wcześniejszej płatności przelewem tradycyjnym.
 
Czas oczekiwania na paczki wysyłane za granicę Polski od dnia nadania: Poczta Polska - 10 dni roboczych, kurier UPS - 5 dni roboczych.