Ars Beauty - Sklep ze sprzętem i akcesoriami do makijażu permanentnego

0 PLN

Prawo do odstąpienia od umowy

Zwrot w sklepie internetowym Ars Beauty

Zwrot i wymiana

Jako Klient masz prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego produktu w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Produkt nie może nosić żadnych oznak użytkowania i być w oryginalnym opakowaniu. Nie musisz podawać powodu, ale będziemy wdzięczni jeśli to zrobisz, z chęcią dowiemy się dlaczego dany produkt nie spełnił Twoich oczekiwań.

Odstąpić od umowy zawartej na odległość mogą, zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze.

Jak odstąpić od umowy zawartej na odległość?

Formularz

Zwroty zakupionych towarów będą rozpatrywane jedynie gdy zostanie dołączony do nich odpowiedni formularz który należy wydrukować i wypełnić (pobierz formularz). W formularzu możesz określić czy chciałbyś wymienić produkt na inny czy otrzymać zwrot środków na konto.

Zwrot produktu

Produkt musi być w stanie nienaruszonym i w oryginalnym opakowaniu. Towar bezpiecznie zapakowany należy odesłać wraz z ww. wypełnionym formularzem na adres: Ars Tattoo, Styrska 20, 04-188 Warszawa. W tym wypadku wszystkie koszty związane z wysyłką zwrotną ponosi Klient.

Wymiana lub zwrot środków

Po otrzymaniu zwróconego towaru rozpoczynamy proces wymiany lub zwrotu środków (zgodnie z podjętą przez Ciebie decyzją). Mamy na to czas do 14 dni. O podjętej przez nas decyzji poinformujemy Cie telefonicznie lub mailowo.

Więcej informacji o procesie zwrotu uzyskasz kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Załączniki

Formularz zwrotu