Ars Beauty - Sklep ze sprzętem i akcesoriami do makijażu permanentnego

0 PLN

O firmie

ARS BEAUTY już od 2007 roku zajmuje się dystrybucją i sprzedażą sprzętu do makijażu permanentnego. Bogate doświadczenie, duża i wciąż powiększająca się baza produktów oraz optymalny system sprzedaży to nasze główne atuty.

Przez kilka lat działalności na rynku makijażu permanentnego wyselekcjonowaliśmy najlepszych producentów sprzętu, dzięki czemu mamy gwarancję wysokiej jakości naszych produktów z jednoczesnym zachowaniem atrakcyjnej ceny. Wiedza poparta współpracą z linergistkami, pozwoliła nam na odpowiednią selekcję kosmetyków oraz produktów higienicznych, dzięki którym możemy kompleksowo obsługiwać klientów zarówno biznesowych (salony kosmetyczne) jak i prywatnych. Duży wybór mebli kosmetycznych oraz oświetlenia zapewnia nam możliwość pełnego wyposażenia każdego salonu.

Profesjonalna, skuteczna, a przede wszystkim efektywna obsługa klienta to nasze priorytety. Profesjonalny sklep internetowy pozwala w sposób intuicyjny na dokonanie zakupu potrzebnych do pracy produktów, a dynamiczny dział sprzedaży zapewnia bardzo szybką realizację zamówienia. W większości przypadków paczkę nadajemy już tego samego dnia!

Dlaczego warto wybrać Ars Beauty?

  • Jesteśmy kompleksowo wyposażeni w sprzęt i akcesoria do makijażu permanentnego, u nas zaopatrzysz się od A do Z!
  • Na cały sprzęt udzielamy gwarancji, a naprawy gwarancyjne realizujemy szybko i bezproblemowo.
  • Prowadzimy serwis pogwarancyjny naszych produktów, a także udzielamy wsparcia w serwisie nieznanych nam sprzętów.
  • Nasze ceny są kalkulowane w oparciu o realne koszty i wartość towaru, zdecydowaną większość produktów kupisz u nas najtaniej na rynku.
  • Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty, które rosną wraz z czasem współpracy i wielkością zamówień.
  • Wielokrotnie naszym stałym Klientom wysyłamy gratisy i próbki – w końcu możliwość przetestowania sprzętu przed jego zakupem, to najważniejsza sprawa dla wielu z nich.
  • Każdy zakupiony towar można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dla zamówień powyżej 350 zł oferujemy darmową przesyłkę – my pokrywamy koszty dostawy.

Ars Beauty – Twój partner w makijażu permanentnym.