Ars Beauty - Sklep ze sprzętem i akcesoriami do makijażu permanentnego

0 PLN

Aktualności

Najlepsze pigmenty - Ars Beauty

Na przestrzeni lat kiedy działamy w branży PMU (od 2007 r.) zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia które pomogło nam w tworzeniu produktów na wasze potrzeby. Między innymi pigmenty do makijażu permanentnego, których znaczeni jest bardzo istotne.

\

Produkty do wykonania pigmentów Ars Beauty oparte są na bezpiecznych składnikach, które cechuje duża wydajność oraz trwałość. Nieodzownym elementem w tworzeniu naszych farb było dostosowanie do europejskich wymogów odnośnie składu i bezpieczeństwa, które jest naszym priorytetem, a więc brakiem niebezpiecznych substancji chemicznych. Pigmanety Ars Beauty posiadają dyrektywę unijną "Reach". Tusze produkowane są na bazie gliceryny, wody destylowanej, alkoholu etylowego, który jest środkiem antyseptycznym i odkażającym o właściwościach przeciwgrzybicznych i przeciwbakteryjnych. Nasze pigmenty są obojętne dla ludzkiego organizmu oraz są gwarancją jakości i bezpieczeństwa, posiadają wszelkie atesty dotyczące bezpieczeństwa.

Pigmenty Ars Beauty zapewniają łatwą i przyjemną pracę zarówno doświadczonym linergistkom, jak również tym zaczynającym stawiać swoje pierwsze kroki w branży PMU. Efekty po wygojonych makijażach zaskoczą najbardziej wymagających artystów.

W naszej gamie kolorystycznej znajdziesz szeroką paletę barw, ciepłe odcienie, jak również chłodne oraz neutralne dzięki czemu z łatwością dopasujesz pożadany odcień pod indywidualny typ urody swoich klientek. Znajdziecie tu piękne soczyste czerwienie, cukierkowe róże, odcienie nude jak również ciepłe i chłodne brązy, idealną czerń do kresek i wiele innych. Płynna półoleista konsystencja sprawdzi się idealnie przy pracy na każdym urządzeniu, zarówno akupunkturą jak i kartridżem. Pojemności to 5ml oraz 10 ml.